background

Lista meczów

MW Juniorek

« Lista meczów

« MW Kadetów                                                                                                                                                 MW Juniorów »

 Turniej barażowy 11-12.01.2020

Finał A 18-19.01.2020 grają zwycięzcy grup i dwa najlepsze zespoły z turnieju branżowego.

 

Data
Nr. meczu
I Zespół
II Zespół
I Sędzia
II Sędzia
Sędzia sekretarz

 13.10.2019

17.11.2019 

Gr A

1

KS  BAS BIAŁYSTOK   SAS Sejny Koścień Mirosław  Kończyk Łukasz Muszyński Patrk

 13.10.2019

godz: 12:00

 Gr A

2

UKS Olimpik Mońki   AS Łapy  Hanc Marek Sokół Bogdan Hanc Aleksandra

13.10.2019

godz: 10:00

Gr B 

1

UKS Start Szepietowo Rekord Zambrów   Modzelewska Sylwia  Skalimowski Karol  Różycki Edgar
 20.10.2019

 Gr A 

3

 SAS Sejny   AS Łapy Kuźmicki Tomasz Łoszewski Szymon Sokół Bogdan
 20.10.2019

Gr A

4

KS BAS Białystok   UKS Olimpik Mońki  Sztulc Piotr  Janiszewska Agnieszka Kwarciany Tomasz

20.10.2019

Gr B 

2

Rekord Zambrów  UKS Sprint Płociczno - Tartak  Łatuszyński Tomasz  Andraka Piotr  Modzelewska Sylwia

 27.10.2019

26.10.2019

godz: 11:00

Gr A

5

UKS Olimpik Mońki  SAS Sejny Hanc Marek Szczuka Konstanty

Hanc Aleksandra  

Bogdańska Monika

 27.10.2019

Gr A

6

 AS Łapy

 KS BAS Białystok 

Kwarciany Tomasz

Łupiński Mariusz

Małachowski Bartosz Chomicki Dariusz
27.10.2019

Gr B 

3

UKS Sprint Płociczno- Tartak UKS Start Szepietowo  Łoszewski Szymon Grygoruk Anna Aneszko Marta
             
    ll RUNDA        
             

17.11.2019

14.11.2019

Gr A

7

SAS Sejny  KS BAS Białystok  Łoszewski Szymon  Aneszko Marta  Zawadzki Grzegorz

 17.11.2019

godz: 11:00

Gr A

 AS Łapy  UKS Olimpik Mońki  Magusiewicz Adam

Beń Mirosław Łatuszyński Tomasz 

Różycki Edgar 

Osiejewska Anna
             

 17.11.2019

godz: 12:00

Gr B

Rekord Zambrów   UKS Start Szepietowo  Małachowski Bartosz  Sztulc Piotr   Szewko Dominik

24.11.2019

godz: 14:00

Gr A 

 AS Łapy  SAS Sejny 

Łatuszyński Tomasz

Ignaciuk Janusz

Barszczewska Karolina  Kisilewicz Błażej 

24.11.2019

21.11.2019

godz: 14:00

Gr A 

10

UKS OLIMPIK Mońki  KS BAS Białystok 

Hanc Aleksnadra 

Pietraszewska Anna

Hanc Marek

Głowacki Michał 

Sokół Bogdan 

Błażewicz Albert

24.11.2019

Gr B 

5

UKS Sprint Płociczno - Tartak Rekord Zambrów 

Mścichowski Andrzej 

Łoszewski Szymon  Stopa Julia
01.12.2019

 Gr A 

11

 SAS Sejny   UKS OLIMPIK Mońki 

Mścichowski Andrzej 

Łoszewski Szymon 

Kuźmicki Tomasz  Hołubowicz Michał 

01.12.2019

godz: 11:00

Gr A

12 

 KS BAS BIAŁYSTOK   AS Łapy Pietraszewska Anna Barszczewska Karolina  Beń Mirosław 

01.12.2019

08.12.2019

godz: 12:00

Gr B

 UKS Start Szepietowo   UKS Sprint Płociczno- Tartak

Kwarciany Tomasz 

Magusiewicz Adam

Chomicki Dariusz  Trofimczuk Aleksandra
             
             
             
             

 

 

 

2019  PZPS Podlasie    Hosted by Hostpl.eu