background

Lista meczów

MW Młodzików

« Lista meczów

« MW Młodziczek                                                                                                                                                MW Kadetek »

 Pogrubioną czcionką zaznaczony jest gospodarz turnieju.

DATA
NR MECZU
I ZESPÓŁ
II ZESPÓŁ
SĘDZIA I
SĘDZIA II
SĘDZIA SEKRETARZ
SĘDZIA GŁÓWNY
TURNIEJ I
26.11.2023 1 SUKSS I Suwałki UKS Mikolo Sokółka Wojtach - Miezianko Edyta Murawko Eryk Karpiński Jakub Kuźmicki Tomasz
26.11.2023 2 SUKSS II Suwałki UKS Olimpik Mońki Murawko Eryk Karpiński Jakub Kuźmicki Tomasz Kuźmicki Tomasz
26.11.2023 3 SUKSS II Suwałki UKS Mikolo Sokółka Karpiński Jakub Wojtach - Miezianko Edyta Kuźmicki Tomasz Kuźmicki Tomasz
26.11.2023 4 SUKSS I Suwałki UKS Olimpik Mońki Wojtach - Miezianko Edyta Kuźmicki Tomasz Murawko Eryk Kuźmicki Tomasz
26.11.2023 5 SUKSS I Suwałki SUKSS II Suwałki Kuźmicki Tomasz Murawko Eryk Wojtach - Miezianko Edyta Kuźmicki Tomasz
TURNIEJ III
03.12.2023 9 UKS Mikolo Sokółka BAS Białystok Klimiuk Jan Andraka Piotr Pańkowska Anna Klimiuk Jan
03.12.2023 10 UKS Olimpik Mońki BAS Białystok Pańkowska Anna Klimiuk Jan Andraka Piotr Klimiuk Jan
03.12.2023 11 UKS Olimpik Mońki UKS Mikolo Sokółka Andraka Piotr Pańkowska Anna Klimiuk Jan Klimiuk Jan
TURNIEJ IV
03.12.2023 12 SUKSS II Suwałki Tytani II Białystok Grygoruk Anna Siemiaszko Wojciech  Murawko Eryk Grygoruk Anna
03.12.2023 13 SUKSS I Suwałki Tytani I Białystok Siemiaszko Wojciech Grygoruk Anna Murawko Eryk Grygoruk Anna
03.12.2023 14 SUKSS II Suwałki Tytani I Białystok Murawko Eryk Siemiaszko Wojciech Grygoruk Anna Grygoruk Anna
03.12.2023 15 SUKSS I Suwałki  Tytani II Białystok Grygoruk Anna Murawko Eryk Siemiaszko Wojciech Grygoruk Anna
TURNIEJ VI
17.12.2023 18 Tytani II Białystok UKS Mikolo Sokółka Bogdańska Monika Zalewski Paweł Błażewicz Albert Błażewicz Albert
17.12.2023 19 Tytani I Białystok UKS Olimpik Mońki Zalewski Paweł Bogdańska Monika Błażewicz Albert Błażewicz Albert
17.12.2023 20 Tytani II Białystok UKS Olimpik Mońki Bogdańska Monika Zalewski Paweł Błażewicz Albert Błażewicz Albert
17.12.2023 21 Tytani I Białystok UKS Mikolo Sokółka Zalewski Paweł Bogdańska Monika Błażewicz Albert Błażewicz Albert
TURNIEJ II
26.11.2023
14.01.2023
6 Tytani I Białystok BAS Białystok Klimiuk Jan Zalewski Paweł Różycki Edgar Klimiuk Jan
26.11.2023
14.01.2023
7 Tytani II Białystok BAS Białystok Różycki Edgar Klimiuk Jan Zalewski Paweł Klimiuk Jan
26.11.2023
14.01.2023
8 Tytani I Białystok Tytani II Białystok Zalewski Paweł Różycki Edgar Klimiuk Jan Klimiuk Jan
TURNIEJ V
17.12.2023
10.02.2024
16 SUKSS I Suwałki BAS Białystok Kuźmicki Tomasz Wasilewski Paweł Wojtach - Miezianko Edyta Kuźmicki Tomasz
17.12.2023
10.02.2024
17 SUKSS II Suwałki BAS Białystok Wasilewski Paweł  Kuźmicki Tomasz  Wojtach- Miezianko Edyta Kuźmicki Tomasz
10.03.2024
10.02.2024
38 SUKSS I Suwałki SUKSS II Suwałki Wojtach-Miezianko Edyta Wasilewski Paweł Kuźmicki Tomasz  Kuźmicki Tomasz
TURNIEJ VII
25.02.2024 22 UKS Mikolo Sokółka SUKSS II Suwałki Kuźmicki Tomasz  Murawko Eryk Przeborowski Piotr  Zalewski Grzegorz 
25.02.2024 23 UKS Olimpik Mońki SUKSS I Suwałki Zalewski Grzegorz  Kuźmicki Tomasz  Murawko Eryk Zalewski Grzegorz 
25.02.2024 24 UKS Mikolo Sokółka SUKSS I Suwałki Murawko Eryk Zalewski Grzegorz  Przeborowski Piotr  Zalewski Grzegorz 
25.02.2024 25 UKS Olimpik Mońki SUKSS II Suwałki Kuźmicki Tomasz  Przeborowski Piotr Zalewski Grzegorz  Zalewski Grzegorz 
25.02.2024 26 UKS Mikolo Sokółka UKS Olimpik Mońki Przeborowski Piotr  Kuźmicki Tomasz Murawko Eryk Zalewski Grzegorz 
TURNIEJ VIII
25.02.2024 27 BAS Białystok Tytani I Białystok Łatuszyński Tomasz Kozłowska-Gonczaruk Marzena Błażewicz Albert Błażewicz Albert
25.02.2024 28 BAS Białystok Tytani II Białystok Kozłowska-Gonczaruk Marzena Łatuszyński Tomasz Błażewicz Albert Błażewicz Albert
TURNIEJ IX
03.03.2024 29 BAS Białystok UKS Olimpik Mońki Łupiński Mariusz Kozłowska-Gonczaruk Marzena  Zalewski Paweł Łupiński Mariusz
03.03.2024 30 BAS Białystok UKS Mikolo Sokółka Kozłowska-Gonczaruk Marzena Zalewski Paweł Łupiński Mariusz Łupiński Mariusz
TURNIEJ X
03.03.2024 31 Tytani I Białystok SUKSS I Suwałki Różycki Edgar Jaskulski Kacper Lipnicki Jakub Małachowski Bartosz
03.03.2024 32 Tytani II Białystok SUKSS II Suwałki Jaskulski Kacper Różycki Edgar Małachowski Bartosz Małachowski Bartosz
03.03.2024 33 Tytani I Białystok SUKSS II Suwałki Jaskulski Kacper Małachowski Bartosz Lipnicki Jakub Małachowski Bartosz
03.03.2024 34 Tytani II Białystok SUKSS I Suwałki Małachowski Bartosz Lipnicki Jakub Różycki Edgar Małachowski Bartosz
03.03.2024 35 Tytani I Białystok Tytani II Białystok Lipnicki Jakub Różycki Edgar Jaskulski Kacper Małachowski Bartosz
TURNIEJ XI
10.03.2024 36 BAS Białystok SUKSS I Suwałki        
10.03.2024 37 BAS Białystok SUKSS II Suwałki        
TURNIEJ XII
10.03.2024 39 UKS Olimpik Mońki Tytani II Białystok        
10.03.2024 40 UKS Mikolo Sokółka Tytani I Białystok        
10.03.2024 41 UKS Olimpik Mońki Tytani I Białystok        
10.03.2024 42 UKS Mikolo Sokółka Tytani II Białystok        
               

 Zespół Orły Białystok dnia 03.11.2023r. wycofał się z rozgrywek MW Młodzików.

2024  PZPS Podlasie    Hosted by ZBYCHU - Usługi Wielobranżowe