background

Lista meczów

MW Młodziczek

  « Lista meczów

« III Liga Mężczyzn                                                                                                                                          MW Młodzików »

Pogrubioną czcionką zaznaczony jest gospodarz turnieju. 

DATA NR MECZU
I ZESPÓŁ
II ZESPÓŁ
SĘDZIA I
SĘDZIA II
SĘDZIA SEKRETARZ
SĘDZIA GŁÓWNY
TURNIEJ I
18.11.2023 1 KS BAS I Białystok MKS Optima III Hajnówka Dąbkowski Krystian Beń Mirosław Łatuszyński Tomasz Beń Mirosław
18.11.2023 2 KS BAS II Białystok UKS Olimpijczyk Białowieża Łatuszyński Tomasz Dąbkowski Krystian  Beń Mirosław Beń Mirosław
18.11.2023 3 KS BAS I Białystok UKS Olimpijczyk Białowieża Beń Mirosław Łatuszyński Tomasz Dąbkowski Krystian Beń Mirosław
18.11.2023 4 KS BAS II Białystok MKS Optima III Hajnówka Dąbkowski Krystian Beń Mirosław Łatuszyński Tomasz Beń Mirosław
18.11.2023 5 KS BAS I Białystok KS BAS II Białystok Łatuszyński Tomasz Dąbkowski Krystian Beń Mirosław Beń Mirosław
TURNIEJ II
18.11.2023 6 Orły I Białystok SAS Sejny Maliszewski Szymon Gajdziński Piotr Błażewicz Albert Błażewicz Albert
18.11.2023 7 Orły II Białystok KS BAS III Białystok Gajdziński Piotr Maliszewski Szymon Błażewicz Albert Błażewicz Albert
18.11.2023 8 Orły I Białystok KS BAS III Białystok Maliszewski Szymon Gajdziński Piotr Błażewicz Albert Błażewicz Albert
18.11.2023 9 Orły II Białystok SAS Sejny Gajdziński Piotr Maliszewski Szymon Błażewicz Albert Błażewicz Albert
18.11.2023 10 Orły I Białystok Orły II Białystok Maliszewski Szymon Gajdziński Piotr Błażewicz Albert Błażewicz Albert
TURNIEJ III
18.11.2023 11 MKS Optima I Hajnówka UKS Olimpik Mońki Lipnicki Jakub Bogdańska Monika Pańkowska Anna Bogdańska Monika
18.11.2023 12 MKS Optima II Hajnówka Rekord Zambrów Pańkowska Anna Lipnicki Jakub Bogdańska Monika Bogdańska Monika
18.11.2023 13 MKS Optima I Hajnówka Rekord Zambrów Bogdańska Monika Pańkowska Anna Lipnicki Jakub Bogdańska Monika
18.11.2023 14 MKS Optima II Hajnówka UKS Olimpik Mońki Lipnicki Jakub Bogdańska Monika Pańkowska Anna Bogdańska Monika
18.11.2023 15 MKS Optima I Hajnówka MKS Optima II Hajnówka Pańkowska Anna Lipnicki Jakub Bogdańska Monika Bogdańska Monika
TURNIEJ IV
18.11.2023 - Tytani Białystok UKS Centrum Augustów Jaskulski Kacper Łupiński Mariusz Głowacki Michał Łupiński Mariusz
18.11.2023 16 MOSiR Bielsk Podlaski UKS Sprint Płociczno - Tartak Głowacki Michał Jaskulski Kacper Łupiński Mariusz Łupiński Mariusz
18.11.2023 17 Tytani Białystok UKS Sprint Płociczno - Tartak Łupiński Mariusz Głowacki Michał Jaskulski Kacper Łupiński Mariusz
18.11.2023 - MOSiR Bielsk Podlaski UKS Centrum Augustów Jaskulski Kacper Łupiński Mariusz Głowacki Michał Łupiński Mariusz
18.11.2023 18 Tytani Białystok MOSiR Bielsk Podlaski Głowacki Michał Jaskulski Kacper Łupiński Mariusz Łupiński Mariusz
TURNIEJ V
26.11.2023 19  MKS Optima III Hajnówka UKS Sprint Płociczno - Tartak Pańkowska Anna Szczuka Konstanty Łukaszewicz Michał Szczuka Konstanty
26.11.2023 - UKS Olimpijczyk Białowieża  UKS Centrum Augustów  Łukaszewicz Michał Pańkowska Anna Szczuka Konstanty Szczuka Konstanty
26.11.2023 -  MKS Optima III Hajnówka UKS Centrum Augustów Szczuka Konstanty Łukaszewicz Michał Pańkowska Anna Szczuka Konstanty
26.11.2023 20 UKS Olimpijczyk Białowieża UKS Sprint Płociczno - Tartak Pańkowska Anna Szczuka Konstanty Łukaszewicz Michał Szczuka Konstanty
26.11.2023 21 MKS Optima III Hajnówka UKS Olimpijczyk Białowieża Łukaszewicz Michał Pańkowska Anna Szczuka Konstanty Szczuka Konstanty
TURNIEJ VII
 26.11.2023  27 SAS Sejny MKS Optima I Hajnówka Łatuszyński Tomasz Bogdańska Monika Łupiński Mariusz Łatuszyński Tomasz
 26.11.2023  28 KS BAS III Białystok MKS Optima II Hajnówka Łupiński Mariusz Łatuszyński Tomasz Bogdańska Monika Łatuszyński Tomasz
 26.11.2023  29 SAS Sejny MKS Optima II Hajnówka Bogdańska Monika Łupiński Mariusz Łatuszyński Tomasz Łatuszyński Tomasz
 26.11.2023  30 KS BAS III Białystok MKS Optima I Hajnówka Łatuszyński Tomasz Bogdańska Monika Łupiński Mariusz Łatuszyński Tomasz
26.11.2023 31 SAS Sejny KS BAS III Białystok Łupiński Mariusz Łatuszyński Tomasz Bogdańska Monika Łatuszyński Tomasz
TURNIEJ VIII
 26.11.2023  32 KS BAS II Białystok Orły I Białystok Sztulc Piotr Zalewski Paweł Błażewicz Albert Błażewicz Albert
 26.11.2023  33 KS BAS I Białystok Orły II Białystok Zalewski Paweł Sztulc Piotr Błażewicz Albert Błażewicz Albert
 26.11.2023  34 KS BAS II Białystok Orły II Białystok Sztulc Piotr Zalewski Paweł Błażewicz Albert Błażewicz Albert
 26.11.2023  35 KS BAS I Białystok Orły I Białystok Zalewski Paweł Sztulc Piotr Błażewicz Albert Błażewicz Albert
TURNIEJ VI
26.11.2023
02.12.2023
22 UKS Olimpik Mońki Tytani Białystok Kotuk Piotr Szczuka Konstanty Jaskulski Kacper Koścień Mirosław
26.11.2023
02.12.2023
23 Rekord Zambrów MOSiR Bielsk Podlaski Szczuka Konstanty Jaskulski Kacper Koścień Mirosław Koścień Mirosław
26.11.2023
02.12.2023
24 UKS Olimpik Mońki MOSiR Bielsk Podlaski Jaskulski Kacper Koścień Mirosław Kotuk Piotr Koścień Mirosław
26.11.2023
02.12.2023
25 Rekord Zambrów Tytani Białystok Koścień Mirosław Kotuk Piotr Szczuka Konstanty Koścień Mirosław
26.11.2023
02.12.2023
26 UKS Olimpik Mońki Rekord Zambrów Kotuk Piotr Szczuka Konstanty Jaskulski Kacper Koścień Mirosław
TURNIEJ IX
10.12.2023 36 Orły II Białystok MKS Optima III Hajnówka Pańkowska Anna Szewko Dominik Kozłowska - Gonczaruk Marzena Szewko Dominik
10.12.2023 37 Orły I Białystok UKS Olimpijczyk Białowieża Kozłowska - Gonczaruk Marzena Pańkowska Anna Szewko Dominik Szewko Dominik
10.12.2023 38 Orły II Białystok UKS Olimpijczyk Białowieża Szewko Dominik Kozłowska - Gonczaruk Marzena Pańkowska Anna Szewko Dominik
10.12.2023 39 Orły I Białystok MKS Optima III Hajnówka Pańkowska Anna Szewko Dominik Kozłowska - Gonczaruk Marzena Szewko Dominik
TURNIEJ X
10.12.2023 40 MKS Optima II Hajnówka  KS BAS I Białystok Głowacki Michał Łukaszewicz Michał Łatuszyński Tomasz Łukaszewicz Michał
10.12.2023 41 MKS Optima I Hajnówka  KS BAS II Białystok Łatuszyński Tomasz Głowacki Michał Łukaszewicz Michał Łukaszewicz Michał
10.12.2023 42 MKS Optima II Hajnówka  KS BAS II Białystok Łukaszewicz Michał Łatuszyński Tomasz Głowacki Michał Łukaszewicz Michał
10.12.2023 43 MKS Optima I Hajnówka  KS BAS I Białystok Głowacki Michał Łukaszewicz Michał Łatuszyński Tomasz Łukaszewicz Michał
TURNIEJ XI
10.12.2023 44 MOSiR Bielsk Podlaski SAS Sejny Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan Gajdziński Piotr Klimiuk Jan
10.12.2023 45 Tytani Białystok KS BAS III Białystok Gajdziński Piotr Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan Klimiuk Jan
10.12.2023 46 MOSiR Bielsk Podlaski KS BAS III Białystok Klimiuk Jan Gajdziński Piotr Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan
10.12.2023 47 Tytani Białystok SAS Sejny Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan Gajdziński Piotr Klimiuk Jan
TURNIEJ XII
10.12.2023 48 UKS Sprint Płociczno-Tartak Rekord Zambrów Dąbrowski Damian Aneszko Marta Mastalerz Aleksander  Aneszko Marta
10.12.2023 49 UKS Sprint Płociczno- Tartak UKS Olimpik Mońki  Mastalerz Aleksander  Aneszko Marta Dąbrowski Damian Aneszko Marta
TURNIEJ XIV
16.12.2023 54 KS BAS III Białystok UKS Sprint Płociczno - Tartak        
16.12.2023 55 SAS Sejny UKS Sprint Płociczno - Tartak        
TURNIEJ XV
16.12.2023 56 KS BAS I Białystok MOSiR Bielsk Podlaski Grzegorek Tomasz Pańkowska Anna Gajdziński Piotr Grzegorek Tomasz
16.12.2023 57 KS BAS II Białystok Tytani Białystok Gajdziński Piotr Grzegorek Tomasz Pańkowska Anna Grzegorek Tomasz
16.12.2023 58 KS BAS I Białystok Tytani Białystok Pańkowska Anna Gajdziński Piotr Grzegorek Tomasz Grzegorek Tomasz
16.12.2023 59 KS BAS II Białystok MOSiR Bielsk Podlaski Gajdziński Piotr   Grzegorek Tomasz Grzegorek Tomasz
TURNIEJ XVI
16.12.2023 60 Orły I Białystok MKS Optima I Hajnówka Zalewski Paweł Sztulc Piotr Bogdańska Monika Sztulc Piotr
16.12.2023 61 Orły II Białystok MKS Optima II Hajnówka Sztulc Piotr Bogdańska Monika  Zalewski Paweł Sztulc Piotr
16.12.2023 62 Orły I Białystok MKS Optima II Hajnówka Bogdańska Monika Zalewski Paweł  Sztulc Piotr Sztulc Piotr
16.12.2023 63 Orły II Białystok MKS Optima I Hajnówka Sztulc Piotr   Zalewski Paweł Sztulc Piotr
TURNIEJ XIII
16.12.2023
13.01.2024
50 UKS Olimpijczyk Białowieża Rekord Zambrów Klimiuk Jan Dąbkowski Krystian  Różycki Edgar Klimiuk Jan
16.12.2023
13.01.2024
51 MKS Optima III Hajnówka UKS Olimpik Mońki Różycki Edgar Klimiuk Jan Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan
16.12.2023
13.01.2024
52 UKS Olimpijczyk Białowieża UKS Olimpik Mońki Dąbkowski Krystian  Różycki Edgar Klimiuk Jan Klimiuk Jan
16.12.2023
13.01.2024
53 MKS Optima III Hajnówka Rekord Zambrów Klimiuk Jan Dąbkowski Krystian  Różycki Edgar Klimiuk Jan
TURNIEJ XVII
17.02.2024 64 MKS Optima I Hajnówka UKS Olimpijczyk Białowieża Różycki Edgar
Gajdziński Piotr
Lipnicki Jakub Łatuszyński Tomasz Łatuszyński Tomasz
17.02.2024 65 MKS Optima II Hajnówka MKS Optima III Hajnówka Łatuszyński Tomasz Różycki Edgar
Gajdziński Piotr
Lipnicki Jakub Łatuszyński Tomasz
17.02.2024 66 MKS Optima I Hajnówka MKS Optima III Hajnówka Lipnicki Jakub Łatuszyński Tomasz Różycki Edgar
Gajdziński Piotr
Łatuszyński Tomasz
17.02.2024 67 MKS Optima II Hajnówka UKS Olimpijczyk Białowieża Różycki Edgar
Gajdziński Piotr
Lipnicki Jakub Łatuszyński Tomasz Łatuszyński Tomasz
TURNIEJ XVIII
17.02.2024 68 Tytani Białystok Orły II Białystok Jaskulski Kacper Sztulc Piotr Kotuk Piotr Sztulc Piotr
17.02.2024 69 MOSiR Bielsk Podlaski Orły I Białystok Kotuk Piotr Jaskulski Kacper Sztulc Piotr Sztulc Piotr
17.02.2024 70 Tytani Białystok Orły I Białystok Sztulc Piotr Kotuk Piotr Jaskulski Kacper Sztulc Piotr
17.02.2024 71 MOSiR Bielsk Podlaski Orły II Białystok Jaskulski Kacper Sztulc Piotr Kotuk Piotr Sztulc Piotr
TURNIEJ XIX
17.02.2024 72 UKS Sprint Płociczno - Tartak KS BAS I Białystok        
17.02.2024 73 UKS Sprint Płociczno - Tartak KS BAS II Białystok        
TURNIEJ XX
17.02.2024 74 Rekord Zambrów SAS Sejny Zalewski Paweł Głowacki Michał Dąbkowski Krystian Głowacki Michał
17.02.2024 75 UKS Olimpik Mońki KS BAS III Białystok Dąbkowski Krystian Zalewski Paweł Głowacki Michał Głowacki Michał
17.02.2024 76 Rekord Zambrów KS BAS III Białystok Głowacki Michał Dąbkowski Krystian Zalewski Paweł Głowacki Michał
17.02.2024 77 UKS Olimpik Mońki SAS Sejny Zalewski Paweł Głowacki Michał Dąbkowski Krystian Głowacki Michał
TURNIEJ XXIII
25.02.2024 86 Orły II Białystok UKS Sprint Płociczno - Tartak        
25.02.2024 87 Orły I Białystok UKS Sprint Płociczno - Tartak        
TURNIEJ XXIV
25.02.2024
24.02.2024
88 MKS Optima II Hajnówka Tytani Białystok Pańkowska Anna Łukaszewicz Michał Kotuk Piotr Łukaszewicz Michał
25.02.2024
24.02.2024
89 MKS Optima I Hajnówka MOSiR Bielsk Podlaski Kotuk Piotr Pańkowska Anna Łukaszewicz Michał Łukaszewicz Michał
25.02.2024
24.02.2024
90 MKS Optima II Hajnówka MOSiR Bielsk Podlaski Łukaszewicz Michał Kotuk Piotr Pańkowska Anna Łukaszewicz Michał
25.02.2024
24.02.2024
91 MKS Optima I Hajnówka Tytani Białystok Pańkowska Anna Łukaszewicz Michał Kotuk Piotr Łukaszewicz Michał
TURNIEJ XXI
25.02.2024 78 MKS Optima III Hajnówka KS BAS III Białystok Kotuk Piotr Szewko Dominik Łukaszewicz Michał Szewko Dominik
25.02.2024 79 UKS Olimpijczyk Białowieża SAS Sejny Łukaszewicz Michał Kotuk Piotr Szewko Dominik Szewko Dominik
25.02.2024 80 MKS Optima III Hajnówka SAS Sejny Szewko Dominik Łukaszewicz Michał Kotuk Piotr Szewko Dominik
25.02.2024 81 UKS Olimpijczyk Białowieża KS BAS III Białystok Kotuk Piotr Szewko Dominik Łukaszewicz Michał Szewko Dominik
TURNIEJ XXII
25.02.2024 82 KS BAS II Białystok Rekord Zambrów Klimiuk Jan Pańkowska Anna Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan
25.02.2024 83 KS BAS I Białystok UKS Olimpik Mońki Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan Pańkowska Anna Klimiuk Jan
25.02.2024 84 KS BAS II Białystok UKS Olimpik Mońki Pańkowska Anna Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan Klimiuk Jan
25.02.2024 85 KS BAS I Białystok Rekord Zambrów Klimiuk Jan Pańkowska Anna Dąbkowski Krystian Klimiuk Jan
TURNIEJ XXV
10.03.2024 92 MOSiR Bielsk Podlaski MKS Optima III Hajnówka        
10.03.2024 93 Tytani Białystok UKS Olimpijczyk Białowieża        
10.03.2024 94 MOSiR Bielsk Podlaski UKS Olimpijczyk Białowieża        
10.03.2024 95 Tytani Białystok MKS Optima III Hajnówka        
TURNIEJ XXVI
10.03.2024 96 UKS Sprint Płociczno - Tartak MKS Optima II Hajnówka        
10.03.2024 97 UKS Sprint Płociczno - Tartak MKS Optima I Hajnówka        
TURNIEJ XXVII
10.03.2024 98 UKS Olimpik Mońki Orły I Białystok        
10.03.2024 99 Rekord Zambrów Orły II Białystok        
10.03.2024 100 UKS Olimpik Mońki Orły II Białystok        
10.03.2024 101 Rekord Zambrów Orły I Białystok        
TURNIEJ XXVIII
10.03.2024 102 KS BAS III Białystok KS BAS I Białystok        
10.03.2024 103 SAS Sejny KS BAS II Białystok        
10.03.2024 104 KS BAS III Białystok KS BAS II Białystok        
10.03.2024 105 SAS Sejny KS BAS I Białystok        

Dnia 29.11.2023r. zespół UKS Centrum Augustów został zdyskwalifikowany z rozgrywek MW Młodziczek. 

  

2024  PZPS Podlasie    Hosted by ZBYCHU - Usługi Wielobranżowe