background

Lista meczów

MW Kadetów

« Lista meczów

« MW Kadetek                                                                                                                                                  MW Juniorek »

DATA

NR MECZU

GOSPODARZE GOŚCIE SĘDZIA I  SĘDZIA II SĘDZIA SEKRETARZ
08.10.2023 2 BAS Białystok  UKS MIKOLO Sokółka Sztulc Piotr Szczuka Konstanty Jaskulski Kacper
08.10.2023 3 Tytani Białystok  UKS Centrum Augustów Gajdziński Piotr Głowacki Michał Zalewski Paweł
08.10.2023
15.10.2023
1 SUKSS Suwałki MKS Optima Hajnowka Staniszewski Piotr
 Siemiaszko Wojciech
Grygoruk Anna Przeborowski Piotr
04.11.2023 4 MKS Optima Hajnówka UKS Centrum Augustów Szczuka Konstanty Beń Mirosław Lipnicki Jakub
04.11.2023 5 UKS MIKOLO Sokółka Tytani Białystok Bogdańska Monika Głowacki Michał Klimiuk Jan
04.11.2023 6 SUKSS Suwałki BAS Białystok Wasilewski Paweł Staniszewski Piotr Grygoruk Anna
11.11.2023 7 BAS Białystok MKS Optima Hajnówka Głowacki Michał Bogdańska Monika Zalewski Paweł
18.11.2023
17.11.2023
10 MKS Optima Hajnówka UKS MIKOLO Sokółka Szczuka Konstanty Łatuszyński Tomasz Zalewski Paweł
Dąbkowski Krystian
18.11.2023 11 SUKSS Suwałki UKS Centrum Augustów Wasilewski Paweł Aneszko Marta Wojtach-Miezianko Edyta
18.11.2023 12 BAS Białystok Tytani Białystok Beń Mirosław Głowacki Michał Kozłowska-Gonczaruk Marzena
11.11.2023
19.11.2023
8 Tytani Białystok SUKSS Suwałki Łupiński Mariusz Szewko Dominik Pańkowska Anna
25.11.2023
24.11.2023
13 Tytani Białystok MKS Optima Hajnówka Sztulc Piotr Skalimowski Karol Pańkowska Anna
25.11.2023
24.11.2023
15 UKS MIKOLO Sokółka  SUKSS Suwałki Gajdziński Piotr Lipnicki Jakub Łatuszyński Tomasz
09.12.2023 20 Tytani Białystok UKS MIKOLO Sokółka Szewko Dominik Zalewski Grzegorz Dąbkowski Krystian
09.12.2023 21 BAS Białystok SUKSS Suwałki Grzegorek Tomasz Szewko Dominik Kozłowska-Gonczaruk Marzena
09.12.2023
14.12.2023
19 UKS Centrum Augustów MKS Optima Hajnówka Siemiaszko Wojciech Tomczyk Bartosz Dąbrowski Damian
02.12.2023
15.12.2023
16 MKS Optima Hajnówka SUKSS Suwałki Pańkowska Anna  Łatuszyński Tomasz Głowacki Michał
Gajdziński Piotr
16.12.2023 22 MKS Optima Hajnówka BAS Białystok Bogdańska Monika Pańkowska Anna Koścień Mirosław
16.12.2023 23 SUKSS Suwałki Tytani Białystok Grygoruk Anna Wasilewski Paweł Wojtach-Miezianko Edyta
16.12.2023 24 UKS MIKOLO Sokółka UKS Centrum Augustów Zalewski Grzegorz Przeborowski Piotr Kuźmicki Tomasz
25.11.2023
11.01.2024
14 UKS Centrum Augustów BAS Białystok Wasilewski Paweł Dąbrowski Damian Karpiński Jakub
13.01.2024
12.01.2024
25 UKS MIKOLO Sokółka MKS Optima Hajnówka Łatuszyński Tomasz
Bogdańska Monika
Maliszewski Szymon
Pańkowska Anna
Dąbkowski Krystian
Małachowski Bartosz
13.01.2024 26 UKS Centrum Augustów SUKSS Suwałki Wasilewski Paweł Grygoruk Anna Przeborowski Piotr
13.01.2024 27 Tytani Białystok BAS Białystok Głowacki Michał Pańkowska Anna Zalewski Paweł
20.01.2024 28 MKS Optima Hajnówka Tytani Białystok Głowacki Michał Lipnicki Jakub Kotuk Piotr
20.01.2024 29 BAS Białystok UKS Centrum Augustów Różycki Edgar Jaskulski Kacper Kozłowska- Gonczaruk Marzena
20.01.2024 30 SUKSS Suwałki UKS MIKOLO Sokółka Grygoruk Anna Wojtach-Miezianko Edyta Wasilewski Paweł
11.11.2024
08.02.2024
9 UKS Centrum Augustów UKS Mikolo Sokółka Grygoruk Anna Wasilewski Paweł Sokół Bogdan
02.12.2023
10.02.2024
17 UKS MIKOLO Sokółka BAS Białystok Klimiuk Jan Łatuszyński Tomasz Zalewski Grzegorz
02.12.2023
10.02.2024
18 UKS Centrum Augustów Tytani Białystok Sokół Bogdan Murawko Eryk Tadej Zbigniew
             
TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO KADETÓW, SUWAŁKI
16.02.2024
godz. 11:00
1 SUKSS Suwałki MKS Optima Hajnówka Zalewski Paweł  Skalimowski Karol Murawko Eryk
16.02.2024 2 BAS Białystok Tytani Białystok Skalimowski Karol  Murawko Eryk Zalewski Paweł 
17.02.2024
godz. 15:00
3 MKS Optima Hajnówka Tytani Białystok Kuźmicki Tomasz Karpiński Jakub Przeborowski Piotr
17.02.2024 4 SUKSS Suwałki BAS Białystok Karpiński Jakub Kuźmicki Tomasz Przeborowski Piotr
18.02.2024
godz. 11:00
5 BAS Białystok MKS Optima Hajnówka Grygoruk Anna Siemiaszko Wojciech Przeborowski Piotr 
18.02.2024 6 Tytani Białystok SUKSS Suwałki Siemiaszko Wojciech Grygoruk Anna Przeborowski Piotr 
Gospodarz (SUKSS Suwałki) oraz sędzia główny danego dnia zaznaczony pogrubioną czcionką. Hala Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26
             

 

2024  PZPS Podlasie    Hosted by ZBYCHU - Usługi Wielobranżowe