background

Lista meczów

MW Kadetek

« Lista meczów

« MW Młodzików                                                                                                                                                MW Kadetów »

Data
Nr. meczu
I Zespół
II Zespół
I Sędzia
II Sędzia
Sędzia sekretarz
Sędzia Główny 

 26.10.2019

godz:11:00

 GR A 

1

 REKORD ZAMBRÓW   UKS SPRINT PŁOCICZNO -Tartak Łukaszewicz Michał Modzelewska Sylwia Skalimowski Karol  

 26.10.2019

godz:11:00

 GR B

1

 AS ŁAPY   KS PUSZCZA HAJNÓWKA  Chomicki Dariusz  Klimiuk Jan

 Łatuszyński Tomasz

Beń Mirosław 

 

 09.11.2019

08.11.2019

godz: 18:00

 GR A

2

REKORD ZAMBRÓW     <--> KS BAS II BIAŁYSTOK  Różycki Edgar

Kwarciany Tomasz

Chomicki Dariusz 

Gniazdowska Karolina  

 09.11.2019

godz: 11:00

 GR B 

2

 KS BAS I BIAŁYSTOK   AS ŁAPY  Magusiewicz Adam Andraka Piotr 

Trofimczuk Aleksandra

Karol Skalimowski 

 

 16.11.2019

14.11.2019

godz:15:30

 GR A 

3

 UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK   KS BAS II BIAŁYSTOK 

Grygoruk Anna

Łoszewski Szymon 

Aneszko Marta 

Staniszewski Piotr

Strecha Żaneta

 
 16.11.2019

 GR B 

3

 KS PUSZCZA HAJNÓWKA   KS BAS I BIAŁYSTOK Kończyk Łukasz

Gryko Bogdan

Szczuka Konstanty 

Klimiuk Jan  
               
     II RUNDA          
               
 30.11.2019

 GR A 

4

 UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK   REKORD ZAMBRÓW  Kuźmicki Tomasz Mścichowski Andrzej Strecha Żaneta  
 30.11.2019

 GR B

4

 KS PUSZCZA HAJNÓWKA   AS ŁAPY  Pisarczyk Emilia  Szczuka Konstanty 

Łatuszyński Tomasz

Głowacki Michał 

 
 14.12.2019

 GR A 

5

 REKORD ZAMBRÓW <---->  KS BAS II BIAŁYSTOK         

 14.12.2019

godz: 11:00

 GR B

5

 AS ŁAPY   KS BAS I BIAŁYSTOK  Sztulc Piotr Andraka Piotr  Osiejewska Anna  

 21.12.2019

08.12.2019

 GR A 

6

 KS BAS II BIAŁYSTOK   UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK  Bogdańska Monika  Kończyk Łukasz  Koścień Mirosław   

 21.12.2019

18.12.2019

godz: 17:00

 GR B

6

 KS BAS I BIAŁYSTOK   KS PUSZCZA HAJNÓWKA  Magusiewicz Adam

Chomicki Dariusz

Kwarciany Tomasz

Janiszewska Agnieszka   
    TURNIEJ BARAŻOWY        

10.01.2020

godz: 14:00

KS BAS II Białystok  KS BAS I Białystok  Koścień Mirosław  Magusiewicz Adam

Bogdańska Monika 

Beń Mirosław 

Koścień Mirosław 

10.01.2020

godz: 16:00

KS BAS II Białystok  UKS Sprint Płociczno-Tartak Magusiewicz Adam

Bogdańska Monika 

Beń Mirosław 

Koścień Mirosław  Koścień Mirosław 

11.01.2020

10.01.2020

godz: 18:00

KS BAS I Białystok  KS Puszcza Hajnówka  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław 

Bogdańska Monika 

Beń Mirosław 

Koścień Mirosław 

11.01.2020

godz: 10:00

KS BAS II Białystok  KS Puszcza Hajnówka  Bogdańska Monika  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław  Koścień Mirosław 

11.01.2020

godz: 12:00

KS BAS I Białystok  UKS Sprint Płociczno- Tartak  Koścień Mirosław  Bogdańska Monika  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław 

11.01.2020

godz: 14:00

KS Puszcza Hajnówka  UKS Sprint Płociczno- Tartak Magusiewicz Adam Koścień Mirosław  Bogdańska Monika  Koścień Mirosław 
               
     TURNIEJ  FINAŁOWY        
               

15.02.2020

godz: 10:00

 1 KS BAS II Białystok  REKORD Zambrów  Koścień Mirosław  Bogdańska Monika  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław 

15.02.2020

godz:12:00

 2 KS BAS I Białystok  UKS Łapy  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław  Bogdańska Monika  Koścień Mirosław 

15.02.2020

godz: 14:00

 3 KS BAS I Białystok  REKORD Zambrów  Bogdańska Monika  Magusiewicz Adam Koścień Mirosław  Koścień Mirosław 

16.02.2020

godz: 10:00

 4 UKS Łapy  REKORD Zambrów  Beń Mirosław  Andraka Piotr Pietraszewska Anna Beń Mirosław 

16.02.2020

godz: 12:00

 5 KS BAS I Białystok  KS BAS II Białystok  Pietraszewska Anna Beń Mirosław  Andraka Piotr Beń Mirosław 

16.02.2020

godz: 14:00

 6 KS BAS II Białystok  UKS Łapy  Andraka Piotr Pietraszewska Anna  Beń Mirosław  Beń Mirosław 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 ● Turniej dodatkowy miejsc 2 i 3 z grupy A i B w dniach 10-11. 01.2020, gospodarzem turnieju zostanie zespół z największą ilością punktów z obu grup. 

● Turniej finałowy odbędzie się w dniach 15-16.02.2020 - gospodarz zostanie ogłoszony po rozpatrzeniu ofert.

2020  PZPS Podlasie    Hosted by Hostpl.eu