background

Lista meczów

MW Kadetek

« Lista meczów

« MW Młodzików                                                                                                                                                MW Kadetów »

Data
Nr. meczu
I Zespół
II Zespół
I Sędzia
II Sędzia
Sędzia sekretarz

 26.10.2019

godz:11:00

 GR A 

1

 REKORD ZAMBRÓW   UKS SPRINT PŁOCICZNO -Tartak Łukaszewicz Michał Modzelewska Sylwia Skalimowski Karol

 26.10.2019

godz:11:00

 GR B

1

 AS ŁAPY   KS PUSZCZA HAJNÓWKA  Chomicki Dariusz  Klimiuk Jan

 Łatuszyński Tomasz

Beń Mirosław 

 09.11.2019

08.11.2019

godz: 18:00

 GR A

2

REKORD ZAMBRÓW     <--> KS BAS II BIAŁYSTOK  Różycki Edgar

Kwarciany Tomasz

Chomicki Dariusz 

Gniazdowska Karolina

 09.11.2019

godz: 11:00

 GR B 

2

 KS BAS I BIAŁYSTOK   AS ŁAPY  Magusiewicz Adam Andraka Piotr 

Trofimczuk Aleksandra

Karol Skalimowski 

 16.11.2019

14.11.2019

godz:15:30

 GR A 

3

 UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK   KS BAS II BIAŁYSTOK 

Grygoruk Anna

Łoszewski Szymon 

Aneszko Marta 

Staniszewski Piotr

Strecha Żaneta

 16.11.2019

 GR B 

3

 KS PUSZCZA HAJNÓWKA   KS BAS I BIAŁYSTOK Kończyk Łukasz

Gryko Bogdan

Szczuka Konstanty 

Klimiuk Jan
             
     II RUNDA        
             
 30.11.2019

 GR A 

4

 UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK   REKORD ZAMBRÓW  Kuźmicki Tomasz Mścichowski Andrzej Strecha Żaneta
 30.11.2019

 GR B

4

 KS PUSZCZA HAJNÓWKA   AS ŁAPY  Pisarczyk Emilia  Szczuka Konstanty 

Łatuszyński Tomasz

Głowacki Michał 

 14.12.2019

 GR A 

5

 REKORD ZAMBRÓW <---->  KS BAS II BIAŁYSTOK       

 14.12.2019

godz: 11:00

 GR B

5

 AS ŁAPY   KS BAS I BIAŁYSTOK  Sztulc Piotr Andraka Piotr  Osiejewska Ann

 21.12.2019

08.12.2019

 GR A 

6

 KS BAS II BIAŁYSTOK   UKS SPRINT PŁOCICZNO  - TARTAK  Bogdańska Monika  Kończyk Łukasz  Koścień Mirosław 
 21.12.2019

 GR B

6

 KS BAS I BIAŁYSTOK   KS PUSZCZA HAJNÓWKA  Magusiewicz Adam Chomicki Dariusz Janiszewska Agnieszka 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 ● Turniej dodatkowy miejsc 2 i 3 z grupy A i B w dniach 10-11. 01.2020, gospodarzem turnieju zostanie zespół z największą ilością punktów z obu grup. 

● Turniej finałowy odbędzie się w dniach 15-16.02.2020 - gospodarz zostanie ogłoszony po rozpatrzeniu ofert.

2019  PZPS Podlasie    Hosted by Hostpl.eu